ساندویچ پانل صادرات به عراق ویژه

ساندویچ پانل عایق نوعی متریال است که برای جلوگیری از انتقال گرما و صدا از یک اتاق یا منطقه به اتاق دیگر طراحی شده است. عایق را می توان در اماکن مسکونی و تجاری اعمال کرد. می توان آن را به عنوان سقف یا دیوار اجرا کرد و برای پروژه های بصره ، کربلا و بغداد و اربیل یک گزینه مناسب است .

کلین روم در مشهد یا اتاق تمیز در مشهد ویژه

کلین روم مکانی برای فعالیت های انسانی است و پاکیزگی هوا در آن باید در یک حد معین و از پیش تعیین شده باشد . سیستم تصفیه هوای کارآمد و ایمنی اتاق در آزمایشگاه تمیز، محیط استریل کلین روم انجام یک عملیات موفق را تضمین می کند و حتی می تواند محیط بسیار استریل مورد نیاز برای پیوند اعضا، قلب، عروق خونی، تعویض مفصل مصنوعی و سایر عملیات ها را برآورده کند.

تفاوت بین خط تولید ساندویچ پانل پیوسته و ناپیوسته ( کانتینیوز و دیس کانتینیوز) ویژه

خط تولید ساندویچ پانل شامل مجموعه ای کامل از تجهیزات است که عمدتا شامل سیستم uncoiling، سیستم برش فیلم و... اساساً دو روش فرآیند تولید ساندویچ پانل PU وجود دارد که عبارتند از تولید مداوم ساندویچ پانل یا روش کانتینیوز و تولید ناپیوسته ساندویچ پانل یا روش دیس کانتینیوز .

ساندویچ پانل چیست ؟ ویژه

ساندویچ پانل از دو لایه ورق فلزی شکل گرفته و یک هسته داخلی در نقش عایق مانند فوم پلی اورتان تشکیل شده است که به طور مستقیم فوم شده و در وسط ساندویچ پانل عمل آوری می شود .  ساندویچ پانل در نصب و اجرا سریع است، وزن سبک ساندویچ پانل و کارایی بالای آن باعث محبوبیت بیشتر ساندویچ پانل است .  خاصیت سیستم پرکننده فوم پلی اورتان ساندویچ پانل یک مزیت مهم محسوب می شود ، ساندویچ پانل پلی اورتان از ساختار مولکولی سلولی بسته برای جلوگیری از تراکم بخار آب بهره می برد و در مقابل جذب رطوبت و آلودگی مقاوم است .

چرا ساندویچ پانل کیان سازه؟

شرکت کیان سازه با تعهد اخلاقی و تجربه چندین ساله ی خود از گذشته تا به امروز

همچنان افتخار تامین نیازها و اجرای پروژه های بزرگترین شرکت های خصوصی و دولتی،کارخانه ها،پالایشگاهها و ... را داراست.

 اعتبار و نام مدیر عامل کیان سازه دکتر مادرشاهی ، پیشینه ی مثبت شرکت و رضایت مشتریانمان از مهمترین دلایل اعتماد خریداران است

شعار ما : ارائه بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت و برترین اجرا در کمترین زمان 

هدف ما : پیشرفت و توسعه صنعت کشورعزیزمان ایران

در پناه خداوند ایران آباد و ایرانی پایدار .