ساندویچ پانل ویژه

ساندویچ پانل کیان سازه با خط تولید کانتینیوز ساخت ایتالیا  که برای تولیدی یکدست و یکنواخت و بدون نقص طراحی شده است تولید می شود .  کیان سازه در تولید ساندویچ پانل و نحوه اجرای ساندویچ پانل رقیبان خود را به چالش می کشد . سیستم تولید ساندویچ پانل کیان سازه با بهره وری بسیار بالا از اتوماسیون ، قیمت ها و هزینه های نهایی خرید ساندویچ پانل استاندارد را کاهش می دهد.این سیستم یک فرایند تمام مکانیزه است که تمام مواد مواد مورد نیاز را با دقت بالا به خط تولید ساندویچ پانل راهی کرده و پس از اتمام تولید ساندویچ پانل ، ساندویچ پانل ها بسته بندی می شوند و برای بارگیری و حمل آماده می شوند .

دو اشتباهی که در خرید ساندویچ پانل یا نوع فوم ساندویچ پانل هرگز نباید مرتکب شوید ویژه

دو اشتباهی که در خرید ساندویچ پانل یا نوع فوم ساندویچ پانل هرگز نباید مرتکب شوید ! در این مقاله به صورت مفید و مختصر به شما آموزش جدیدی برای خرید ساندویچ پانل را می دهیم و به یکی دیگر از اشتباهات در خرید ساندویچ پانل اشاره می کنیم ،خرید ساندویچ پانل پلی استایرن (اشتباه اول)-خرید ساندویچ پانل پشم سنگ (اشتباه دوم)انتخاب درست : خرید ساندویچ پانل پلی اورتان استاندارد

بهترین متریال و عایق برای ساخت ساندویچ پانل با فوم پلی اورتان است اما چرا ؟ ویژه

ساندویچ پانل با فوم پلی اورتان یکی از قوی ترین نوع عایق های حرارتی در جهان است . فوم ساخته شده از پلی اورتان اصلاح شده ( ایزوسیانورات سفت و سخت ) در لایه میانی ساندویچ پانل کیان سازه با روکش مقاوم ، مزیت های زیادی را ایجاد می کند، ساندویچ پانل PUR و ساندویچ پانل PIR کمترین ضریب هدایتی حرارت را دارند .

قوانین دابل پی آی اروپا برای عملکرد خوب ساندویچ پانل منتشر شد . ویژه

قوانین دابل پی آی اروپا برای عملکرد خوب ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری منتشر شد .اولین نسخه راهنمای برنامه ریزی و نصب اروپایی برای ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی  با استفاده از ساندویچ پانل های دارای استاندارد و طراحی تایید شده ،  در حال حاضر منتشر شده است. ساندویچ پانل های  با روکش ورق گالوانیزه و آلوزینک  دو لایه با هسته عایق پلی اورتان ، با سیستم تثبیت کننده حرارت و رطوبت ، تحت این دستورالعمل قرار گرفته اند.

مزایای خط تولید ساندویچ پانل کانتینیوز استاندارد چیست و این نوع دستگاه تولید ساندویچ پانل چه اهمیتی دارند ؟ ویژه

تجهیزات یا دستگاه های تولید ساندویچ پانل از نوع کانتینیوز به معنی قادر به تولید بدون توقف هستند ، بنابراین سطح بالای تولید ساندویچ پانل را تضمین می کنند. علاوه بر این ،استفاده از  First Technology یا تکنولوژی دسته اول و به روز رسانی سیستم های کنترل تولید ساندویچ پانل ، ساندویچ پانل های کیان سازه در هر شکل و اندازه ای با بالاترین کیفیت در سطح استاندارد بین المللی تولید می شود.

همه چیز در مورد ساندویچ پانل ، هر آنچه که از ساندویچ پانل باید بدانید ! ویژه

قیمت ساندویچ پانل چقدر است ؟ بهترین راه برای نصب ساندویچ پانل چیست ؟ بهترین ساندویچ پانل چیست ؟ راهنمای مقدماتی کوتاه ساندویچ پانل های ایزوله،ساندویچ پانل متریالی است که برای پوشش دیوارها و سقف ها ی هر پروژه ای استفاده می شود. هر ساندویچ پانل شامل هسته ای از مواد عایق حرارتی است مانند فوم پلی اورتان که از دو طرف با ورق فلزی مانند ورق فولادی گالوانیزه یا ورق آلوزینک (ورق گالوالوم ) پوشانده شده است،ساندویچ پانل ها به طور کلی در عملکردشان در میزان عایق حرارتی ، میزان عملکرد عایق صدا ، نوع واکنش در برابر آتش و وزن با یکدیگر متفاوت هستند .

ساندویچ پانل اقتصادی کیان سازه برای کاهش هزینه های ساخت ویژه

با توجه به وضعیت آشفته اقتصادی ، عدم ثبات ارز و تحمیل هزینه های هنگفت در پروژه ها به سازندگان ، کیان سازه راه حلی به نام ساندویچ پانل اقتصادی این شرکت را توصیه می کند ، ساندویچ پانل دیواری اقتصادی و ساندویچ پانل سقفی اقتصادی از ضخامت فوم دو سانتیمتر برخوردار هستند که به اصطلاح ساندویچ پانل 2 سانت هم نامیده می شوند .

ساختمان های مهمی که در دنیا به دلیل عدم استفاده ازساندویچ پانل خود خاموش شونده یا نسوز (Fr) ضد آتش سوختند ! ویژه

همان طور که می دانید ساندویچ پانل های آلوزینک یا ساندویچ پانل های گالوانیزه ، پانل هایی هستند که با اتصال دو رو ورق آلومینیوم یا گالوانیزه به یک هسته فوم پلی اورتان تشکیل شده اند.  اغلب برای نمای ساختمانها ،ساخت کانکس  عایق کاری و سوله های صنعتی  استفاده می شوند. استفاده از ساندویچ پانل غیر استاندارد به اسم نسوز ! خبر از وقوع یک فاجعه ی جانی و مالی را می دهد .

موفقیت ساندویچ پانل نسوز کیان سازه با خیال راحت خرید کن ! ویژه

استانداردهای دقیق تر ایمنی در ساخت ابنیه به این معنی است که نیاز سرمایه گذاران املاک و مستغلات به استفاده از راه حل های ساختمانی قابل اعتماد و آزمایش شده برای محافظت از مردم و اموالشان  افزایش می یابد. در نتیجه تولیدکنندگان مصالح ساختمانی و صنعتی مانند ساندویچ پانل باید آزمایش های دقیق تری را برای محصول انجام دهند و اطلاعات محصول مانند ساندویچ پانل را مطابق واقعیت و ماهیت آن به روز کنند.

چرا ساندویچ پانل کیان سازه؟

شرکت کیان سازه با تعهد اخلاقی و تجربه چندین ساله ی خود از گذشته تا به امروز

همچنان افتخار تامین نیازها و اجرای پروژه های بزرگترین شرکت های خصوصی و دولتی،

کارخانه ها،پالایشگاهها و ... را داراست.

 اعتبار و نام مدیر عامل کیان سازه دکتر مادرشاهی ، پیشینه ی مثبت شرکت و رضایت مشتریانمان از مهمترین دلایل اعتماد خریداران است

شعار ما : ارائه بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت و برترین اجرا در کمترین زمان 

هدف ما : پیشرفت و توسعه صنعت کشور عزیزمان ایران

در پناه خداوند ایران آباد و ایرانی پایدار .