ساندویچ پانل - shkn,d] \hkg

برای خرید و اعتماد به ساندویچ پانل کیان سازه به یک تحقیق ساده نیاز دارید ، رزومه شرکت کیان سازه گویای همه چیز است.

 ما به شما اطمینان می دهیم بهترین ساندویچ پانل را انتخاب کرده اید ، تخصصی ترین شرکت در اجرای دقیق و سفارش گذاری ساندویچ پانل آماده همکاری با شما است .

shkn,d] \hkg

 ساندویچ پانل چیست ؟ - shkn,d] \hkg ]dsj? 

ساندویچ پانل یک متریال مدرن است که در صنعت استفاده بیشتری نسبت به ساخت و ساز دارد ، دارای ساختاری سه لایه است شامل فوم وسط یا فوم میانی که از دو طرف رو و زیر آن ، توسط پوشش با ورق های مقاوم و مناسب برای مصارف خاص هر پروژه احاطه شده و باید کاملا چسبندگی بین اجزا  در هنگام تولید ساندویچ پانل برقرار شود تا در آینده ساندویچ پانل نصب شده ،  دچار از هم گسیختگی نشود .

shkn,d] \hkg

 ساندویچ پانل دیواری - shkn,d] \hkg nd,hvd

ساندویچ پانل دیواری استاندارد حتی در آزمایش انفجار بیشترین آسیب در ورق رویی وارد شده و هسته یا فوم ساندویچ پانل با کنترل و انتقال نیرو از طریق ساختار کاملا منحصر به فرد کیان سازه در ترکیبات خاص فوم ، آسیب های ناشی از ورق پشت ساندویچ پانل را محدود می کند. 

حتی اگر نیرو و موج آزمایش انفجار را به شدت بالا ببریم در ساختار ساندویچ پانل پارگی ایجاد شده و تکه ها پرتاب نمی شوند . البته در صورت اجرای یک ماتریکس زیر سازی  کاملا استاندارد قبل از نصب ساندویچ پانل دیواری این امر امکان پذیر است  . 

shkn,d] \hkg

ساندویچ پانل سقفی - shkn,d] \hkg srtd -

ساندویچ پانل سقفی مناسب ترین سقف برای پروژه هایی است که به اصول مهندسی و کیفیت در ساخت اهمیت زیادی می دهند ، جایی که  کاهش جرم و بار سقف اهمیت بالایی دارد و نیازمند یک دمای همیشه مطلوب ، عملکرد ساندویچ پانل سقفی به طور قابل توجهی تحت تاثیر مواد تشکیل دهده ی ساندویچ پانل سقفی است ،

جنس و ضخامت ورق ساندویچ پانل و هندسه یا شکل کلی ساندویچ پانل (از جمله حالت  ارتجاعی ساندویچ پانل یا سختی ساندویچ پانل) در هر پروژهمتفاوت است . مواد ورق معمولاً فلزی یا نوعی پلیمر تقویت شده با الیاف (FRP) هستند. مواد اصلی معمولی شامل لانه زنبوری آلومینیومی ، ساختارهای مشبک ، فوم های پلی اورتان و فوم های پلیمری (اغلب PVC) و پشم سنگ است.

ساندویچ پانل کیان سازه با جلوگیری از آسیب اشعه UV و عدم نفوذ و جذب آب و رطوبت ، قوی ترین ساختار ممکن را دارد . 

 ساندویچ پانل سردخانه - shkn,d] \hkg svnohki -

 

 

خرید ساندویچ پانل - ovdn shkn,d] \hkg

چرا ساندویچ پانل کیان سازه؟

شرکت کیان سازه با تعهد اخلاقی و تجربه چندین ساله ی خود از گذشته تا به امروز

همچنان افتخار تامین نیازها و اجرای پروژه های بزرگترین شرکت های خصوصی و دولتی،کارخانه ها،پالایشگاهها و ... را داراست.

 اعتبار و نام مدیر عامل کیان سازه دکتر مادرشاهی ، پیشینه ی مثبت شرکت و رضایت مشتریانمان از مهمترین دلایل اعتماد خریداران است

شعار ما : ارائه بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت و برترین اجرا در کمترین زمان 

هدف ما : پیشرفت و توسعه صنعت کشورعزیزمان ایران

در پناه خداوند ایران آباد و ایرانی پایدار .