قیمت کانکس در مشهد

قیمت کانکس در مشهد بستگی به عواملی مانند جنس کانکس ، کیفیت و سبک طراحی و مواردی که با چشم قابل رویت نیست مانند نحوه ی زیر سازی و شبکه بندی ، رعایت استاندارد اتصالات جوش و خال جوش ، کیفیت کابل های برق ، استفاده از محافظ جان استاندارد نوع سیم کشی و ... بستگی دارد . 

قیمت کانکس در مشهد با ورق های نازک گالوانیزه که ضخامت آن ها  حتی کمتر از نیم میلی متر می باشد با کانکس ساندویچ پانلی بسیار متفاوت است ، هر متر مربع ساندویچ پانل دیواری یا سقفی قیمتی چندین برابر ورق های نازک گالوانیزه دارد (در واقع دو رو ورق گالوانیزه به علاوه ی فوم پلی اورتان استاندارد در بین دو ورق را ساندویچ پانل می نامند) .

کانکس های ورقی در مقابل نیروی باد ، سرما و گرما هیچ گونه مقاوتی ندارند و پیشنهاد ما برای خرید کانکس ورقی فقط برای استفاده در انبار یا یک سالن سرپوشیده است و برای هوای آزاد استفاده از کانکس ورقی به هیچ عنوان توصیه نمی شود .

برای استعلام قیمت کانکس در مشهد با شرکت کیان سازه تماس بگیرید و در خواست خود را برای پیش فاکتور به صورت کتبی ارسال نمایید. 

محدوده ی قیمتی کانکس های ورقی با توجه به متراژ آنها از 3.500.000 تومان الی ...

محدوده قیمت کانکس های ساندویچ پانل با توجه به متراژ از 7.000.000 تومان الی ...

برای خرید کانکس در مشهد مستقیم با شماره 09120251400 و شهرهای دیگر با شماره 09121316119 تملس بگیرید .

کیان سازه سازنده تخصصی سازه های سبک و مهندسی 

 

خرید کانکس در مشهد

خرید کانکس در مشهد را می توان با توجه به بودجه ، فضا و امکانات و از همه مهم تر کیفیت مورد نیاز هر پروژ ه ی سازمانی و یا شخصی ، انجام داد 

برای خرید کانکس در مشهد می توانید همین حالا با کارشناسان فروش کیان سازه تماس گرفته و ضمن مشاوره و راهنمایی دقیق بهترین پیشنهاد فنی و قیمت را دریافت نمایید

کانکس در مشهد کیان سازه دارای گارانتی کیفیت و استاندارد ایران کد می باشد 

همچنین کانکس در عرض ، طول و ارتفاع دلخواه مشتری قابل تولید می باشد

کانکس با عرض بیشتر از 3 متر و یا کانکس با عرض بیشتر از 2/50 متر در فرایند حمل و نقل دچار محدودیت بوده و راه حل آن ساخت کانکس یا کمپ در محل است و یا ساخت به صورت مونتاژ یا پازلی می باشد .

کیان سازه تخصصی ترین سازنده سازه های سبک بیمارستانی درمانی و خوابگاه و ادارات  و کانکس در معادن می باشد و ضمن حفظ اصول طراحی و محاسبات مهندسی ، زیبایی و تفاوت سازه را در دستور کار خود قرار می دهد.

مزایای کانکس ساندویچ پانل چیست ؟

مزایای کانکس ساندویچ پانل کیان سازه عبارت است از قوی ترین عایق سرما،گرما و رطوبت ، آب بندی مناسب ، رعایت اصول مهندسی ساخت ، تهیه نقشه طراحی شده با نرم افزار های معتبر ، استفاده از پیچ ها و فوم های درزگیر گرید A 

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در مشهد بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده و کرایه های حمل 

از 380 هزار تومان الی 900 هزار تومان می باشد .

چرا ساندویچ پانل کیان سازه؟

شرکت کیان سازه با تعهد اخلاقی و تجربه چندین ساله ی خود از گذشته تا به امروز

همچنان افتخار تامین نیازها و اجرای پروژه های بزرگترین شرکت های خصوصی و دولتی،کارخانه ها،پالایشگاهها و ... را داراست.

 اعتبار و نام مدیر عامل کیان سازه دکتر مادرشاهی ، پیشینه ی مثبت شرکت و رضایت مشتریانمان از مهمترین دلایل اعتماد خریداران است

شعار ما : ارائه بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت و برترین اجرا در کمترین زمان 

هدف ما : پیشرفت و توسعه صنعت کشورعزیزمان ایران

در پناه خداوند ایران آباد و ایرانی پایدار .